Asystent / Asystentka działu sprzedaży

Ogłoszenie numer: 9005161, z dnia 2024-05-14

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • Budowanie bazy kontrahentów;
  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi dostawcami;
  • Przyjmowanie zamówień od handlowców;
  • Tworzenie planów załadunkowych;
  • Kompleksowa obsługa zamówień;
  • Współpraca z działem zakupów;
  • Monitorowanie zamówień na owoce i opakowania;
  • Stała kontrola aktualnych stanów magazynowych;
  • Działania nakierowane na optymalizację kosztów.

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie długofalowych relacji;
  • Znajomość branży owocowo-warzywnej;
  • Zaangażowanie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • Udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę;
  • Możliwość skorzystania z tygodniowego wakacyjnego wyjazdu organizowanego przez firmę w polskich górach lub nad polskim morzem (co drugi rok).